Termalinizi Takas Edin

TermalTakas, termalinizi takas etmeniz için eşsiz ve Türkiye’de ilk kez uygulanan bir sistemdir. Termal tesis haklarınız ile ilgili birçok işlemi aynı site içinde yapma imkânı veren TermalTakas, termal tesis sahipleri, devre mülk sahipleri veya bu hizmetleri almak isteyenleri buluşturan bir platformdur. Sistemimizi kullanmak için üye olmanız yeterli. Sistemimizde yaptığınız işlemler için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Peki, termal tesisinizi veya termal haklarınızı nasıl takas edebilirsiniz?

Devre mülk veya devre tatilinizi sistemimize kaydettikten sonra termalinizi değerlendirmek için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Sistemimizin iletişim kanalları ile takas işlemleri ile ilgili teklif verebilir veya teklif alabilirsiniz. Teklifleri değerlendirerek, takas etmek istediğiniz termal tesisi ve dönemini seçin.

Termalinizi takas etmek için hazır mısınız? Hazırsanız hemen termalinizi takas edin! Hangi tarihte hangi ildeki hangi termal tesise gideceğinize karar verdikten sonra değiş tokuş işlemlerine başlayabilirsiniz. Termalinizi takas edeceğiniz kişi sizin termal haklarınızı kabul ediyorsa size valizinizi hazırlayıp seyahat planı yapmak kalıyor.

Hemen termalinizi takas edin!