Termalinizi Seçin

Hem sağlık hem de dinlenmek için alternatif bir tatil seçeneği olan termal tesisler, son yılların artan trendleri arasında yer alıyor. Tatil konseptini değiştirmek veya farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih ettiği termal tesisleri çeşitli devre mülk veya devre tatil uygulamaları ile seçebilirsiniz. Ancak her yıl aynı termal tesiste veya termal otelde tatil yapmanız gerekir.

TermalTakas ile farklı termal tesislerde tatil yapabilirsiniz. Size sadece termal tesis seçmek kalıyor. Güçlü bir altyapı ile hazırlanan TermalTakas, Türkiye’deki 250’den fazla termal tesis ve termal oteli seçebileceğiniz bir platform. Böylece tek tek termal tesis aramak zorunda kalmazsınız.

Termal tesis seçmek için sistemimizde çeşitli filtreleme seçenekleri mevcut. Bazı soru ve etiketlerle termal tesis seçmeniz daha kolay. Örneğin, termal tesis denize yakın mı, kapalı havuzu var mı, kadınlar için ayrı havuzları var mı, alkol servisi yapılıyor mu gibi soruları seçerek filtreleme yapabilirsiniz.

Termal tesis takası mı yapmak istiyorsunuz, yoksa yeni bir termal tesis hakkı satın almak veya kiralamak mı istiyorsunuz? Doğru adres TermalTakas…

Hemen termalinizi seçin!