Teklif Alın / Teklif Verin

TermalTakas sistemi, oldukça basit ancak arkasında karmaşık algoritmalarla güçlendirilmiş bir platform. Türkiye’deki termal tesis ve termal otelleri, devre mülk ve devre tatil sahiplerini bir araya getiren TermalTakas, termal tekliflerin verildiği ve alındığı Türkiye’de ilk ve tek termal sistemi…

Termaller sizinde çok iyi bildiğiniz gibi devremülk ve devretatil gibi ikiye ayrılmaktadır. Satın almış olduğunuz devrenizi kiralama, satma veya bir başkasının kullanması için - önceden tesise haber vermek kaydıyla - izin verebilirsiniz. Satın almış olduğunuz devrenizden doğan bu haklarınızı kullanmak çoğu zaman karmaşık veya içinden çıkılmaz olabilmektedir. 

Termal Takas Sistemi ile  devremülk yada devretatiliniz ile ilgili takas / değiş tokuş yapma imkanı sağlarsınız. İsterseniz devrenizi kiralayabilirsiniz. Hep dediğimiz gibi biz termal tesis üyelerinin buluştuğu sosyal bir kulubüz. Sizlerin devrelerinizi değiş tokuş yaparak farklı yerleri görmeniz ve hayattan daha fazla zevk almanız için çalışıyoruz.

Termal Takas fikri özünde sahibi olduğunuz devreniz ile hep görmek istediğiniz başka bir tesisdeki devre arasında bir defaya mahsus değiş tokuş yapmanız esasına dayanır. Sahibi olduğunuz termale dair sözleşmenizde belirtildiği gibi devrenizi kiralayabilir, satabilir yada bir başkasının kullanması için tesisinizin bilgisi dahilinde izin verebilirsiniz. Gerisini TERMALTAKAS halledecektir. Tüm süreç gerek mükemmel yazılımımız gerekse de uzman iletişim ekibimiz ile sürekli kontrol edilerek tatilinizden maximum keyif almanız için tasarlanmıştır. 

Termal Takas yazılımımız sitemize üye olurken verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak sizin nasıl bir termale sahip olduğunuzu ve nasıl bir tesise nezaman ne için gitmek istediğinizi anlayabilmektedir. Bu nedenle doğru üyelerimize sizi gösterecek, doğru üyelerimizi ise size gösterecektir. Bu sayede karşılıklı olarak birbirnize teklif verebilir, değiş tokuş yapmak için sohbete başlayabilirsiniz. 

Peki, TemalTakas’ta nasıl teklif verebilir ve teklif alabilirsiniz?

Öncelikle hemen sistemimize kaydolun. Sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmaya özen gösterin. Teklif verip alabilmek için ilgili termal tesisinizin bilgileri de önemli. Kayıt formumuz sizi yönlendirecektir. Kayıt işlemlerinden sonra aşağıdaki linkte teklif verebilir, teklif alabilir ve mevcut teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Sistemimiz, termal tesisler arası değiş / tokuş işlemlerine uygun olarak kurulmuştur. Devre mülk veya devre tatil hakkınızla ilgili teklif alıp vermeye uygun altyapımız sayesinde tatil hakkınızı yeni tatil fırsatları için değerlendirme imkânınız olduğunu unutmayın!