Tatilinize Para Ödemeyin

Tatilinize Para Ödemeyin

İddialı bir cümle olduğunu biliyoruz. Bu söylemin arkasında yatan fikir sizin hali hazırda ödeme yaptığınız bir termal devreyi kullanarak görmek istediğiniz farklı bir tesisi farklı bir mevsimde ziyaret edebilmenizdir. Sistemimize üye olan üyelerimiz her yıl aynı tesisde tatil yapmaktansa bu kalıbın dışına çıkarak farklı tesisleri ve farklı dönemleride keşfetmek istiyorlar. Aynı sizin gibi!

Bu nedenle hiçbir ücret ödemeden farklı bir bölge, farklı bir tesis, farklı bir dönemde diğer üyelerimizin sahibi olduğu ve sizin devrenize gelmek isteyen kişilerle güvenli bir ortamda iletişimde olmanıza imkan veriyoruz. Biz sosyal bir paylaşım platformuyuz. Kurumsal üyelerimizden aldığımız ücretler ile üyelerimize dürüstlük ilkemizden taviz vermeden kanunlara ve ahlaki değerlere bağlı kalarak termal değiş tokuş takas imkanı sağlıyoruz. 

Hadi sizde ücretsiz olarak keşfetmeye başlayın. 


TermalTakas, devre mülk hakkınızı ek bir ücret ödemeden farklı bir tesiste kullanmanıza olanak sağlıyor. Zaten devre mülk için bir ücret ödemiştiniz. Devre mülkünüzü takas ettiğinizde devre mülk hakkınızı yeni bir tesise transfer etmiş oluyorsunuz.

Türkiye’de ilk kez uygulanan TermalTakas sistemi, güçlü alt yapısı sayesinde termal tesis, devre mülk ve devre tatil sahiplerini bir araya getirdi. Devre mülk hakkınızı ister takas edin, ister kiralayın, ister satın!

Sistemimizi hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz gibi tatil mekânınızı da takas ederek yine hiçbir ücret ödemeden değiştirebilirsiniz. Her yıl devre mülk hakkınızı farklı bir tesisle takas edin, “özgür tatil seçme” keyfini yaşayın!

Yeni bir termal havuzda keyif yaparken bizi de unutmayın!

Ücretsiz yeni bir tatil seçmek için tıklayın!