Hakkımızda

2017 yılında kurulan TermalTakas Turizm A.Ş ülkemizde bulunan tüm termal sahiplerinin birbirleri arasında devrelerini ücretsiz olarak değiş tokuş yapmaları için kurulmuştur. termaltakas.com yazılımımız ve uzman destek ekibimiz ile güven içinde devrenizi takas edebilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek termal değişim sistemi ile termalleri keşfedin.

Misyonumuz

Termal sahiplerinin birbirileri arasında termal değişimi yaparak farklı tesislerde, farklı zamanlarda tatil yapmasına imkan sağlamak. Güven ve huzur içinde, para ödemeden tüm termal tesisler arasında değiş tokuş sistemi oluşturmak.

Değerlerimiz

Termaltakas.com temel değerleri arasında saygı, merak ve açık görüşlülük yatıyor. Termal değiş tokuşunu benzersiz bir tatil alternatifi olarak görüyoruz ve aynı yerde tatil yapmaktansa her yerde olmanın sizi daha mutlu edeceğine inanıyoruz.

Tarihçemiz

2017 yılında Balıkesir’in termali ile meşhur şirin beldesi Güre’de İdavilla Butik Otel’in sahibi Volkan Şimşirkaya tarafından kurulan TermalTakas, tüm termal sahiplerinin hayallerini süsleyen farklı tesislerde ve farklı zamanlarda konaklama ihtiyacına kalıcı bir çözüm getirmiştir.