Termal Takas Güvenli Midir?

Termal Değiş Tokuş sistemi dürüstlük, güven ve sorumluk üzerine kuruludur. Tüm üyelerden bu güvenli ortamın devamı için çaba sarf etmelerini bekliyoruz. Bu kapsamda üyeler yaptıkları değiş tokuşları değerlendirmeli, hesaplarını güncel tutmalı, ev tanım ve üye profil bilgilerini tüm detaylarıyla yazmalı ve değiş tokuş sözleşmesini kullanmalıdır.


Değiş tokuş yapıldığında her iki taraf da termal kullanım hakkını güvenle teslim ediyor ve karşı tarafa güveniyor. Başarılı değiş tokuşların temelinde iyi bir iletişim yatıyor. Aşağıdaki kuralları takip ederseniz değiş tokuşunuz güvenli ve  rahat bir ortamda gerçekleşecektir:

1. Her Şeyden Haberdar Olun

Ev takasının şeffaf ve kolay olması için her geçen gün yeni dosyalar ilave ediyoruz:
Detaylı Üye Profili - Daha güvenli bir ortam için telefon numaraları, e-posta adresleri ve sosyal medya hesaplarının doğrulaması.
Değiş Tokuş Yorumları  - Potansiyel partnerlerinizi daha iyi tanımak ve geçmişteki değiş tokuşlarını görmek için  faydalıdır.
Güvenli Mesaj Sistemi - Bu sistem sayesinde e-posta adresiniz açıklanmadan diğer üyelerle yazışabilirsiniz. Ev ve iletişim bilgilerinizi istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz.
Temsilciler Ekibi’ne  istediğiniz zaman destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir değiş tokuş teklifini kabul etmeden önce aşağıdaki konulara dikkat etmenizi öneriyoruz:
Potansiyel partnerinizin profilini ve termal kaydını inceleyin
Daha önce yaptıkları değiş tokuş yorumlarına göz atın
Eğer profilinde doğrulanmamış bölüm var ise yapmalarını isteyin


2. Gizlilik ve Güvenli İletişim

Mesaj sistemimiz sayesinde diğer üyeler ile güvenli iletişim içinde olacaksınız. Bu sayede karşı taraf sizin iletişim bilgilerinizi görmeyecek. Gizlilik ilkelerini çok ciddiye alıyoruz ve her zaman için şahsi iletişim bilgilerinizi korumayı görev biliyoruz.

Ev kaydınız ve profilinizde asla yer almayacak bilgiler:
Soyadınız (profilinizde sadece isminiz yer alacak, soyadınızı yazmamanızı tavsiye ederiz)
E-posta adresiniz
Telefon Numaranız
Adresiniz
Haritadaki konumunuz 

Özel bilgilerinizi ancak güven duyduğunuz zaman karşı taraf ile paylaşın.

3. Yardım Ekibimiz

Soru ve şüpheleriniz var ise Yardım Ekibimize ulaşabilirsiniz. Ekibimizdeki temsilcilerimiz termaller üzerine deneyimli kişilerden oluşmaktadır ve size tavsiyelerde bulunacaklardır. Yardım almak için bizimle temasa geçin.

4. Sözleşmeler

TermalTakas üyelerinin sorunsuz bir tatil deneyimi yaşaması için tüm süreçleri en ince ayrıntısına kadar düşünmüştür. Bununla beraber değiş tokuş işlemi esnasında her iki tarafın hakları sözleşmeler ile korunmaktadır. Online imzalanan Sözleşmelerimiz sayesinde oluşabilecek anlaşmazlıklarda gerek destek ekibimiz gerekse yasal mevzuat ile haklarınız koruma altındadır.

5. Hayır Demekte Serbestsiniz

Değiş Tokuş partnerinizin kişisel bilgileri eksik ise profilini yeniden düzenlemesini isteyip bilgilerini doğrulama araçları sayesinde doğrulayabilirsiniz. Eğer profilindeki bilgilerin size uygun olmadığını düşünüyorsanız değiş tokuş teklifini kibarca reddedebilirsiniz. Hayır demekte serbestsiniz ancak karşı tarafı cevapsız bırakmayın. 

Başarılı Değiş Tokuşlar Dileriz!