Farklı Termaller Keşfedin

Türkiye’de 250’den fazla termal tesis faaliyet gösteriyor. Her tesiste farklı özelliklerde hizmet birimleri ve termal sular bulunuyor. Bir devre mülk satın aldığınızda -tabir yerindeyse- bir tesise mahkûm olursunuz. Her yıl aynı tesiste, aynı havuzlarda, aynı termal suda, aynı odalarda tatil yapmak zorunda kalırsınız. Oysa onlarca tesisin imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Türkiye’de ilk ve eşsiz bir sistem kuran TermalTakas, hemen hemen bütün termal tesislerde ve termal otellerde tatil yapabilmenizi sağlıyor. Siz sadece termal tesis seçeceksiniz! Nasıl mı?

TermalTakas sisteminde kayıtlı termal tesisleri inceleyin. Bunun için güçlü algoritmalarla hazırlanmış filtreleme sistemi size yardımcı olacak. Termal tesisin odaları, havuzları, banyoları, bulundukları il ve ilçe gibi maddeleri seçerek filtreleme yapabilir, istediğiniz özellikteki termal tesisleri listeleyebilirsiniz. Örneğin; Balıkesir’deki termal tesisleri listeledikten sonra termal sularının özelliklerine göre yeni bir filtreleme daha yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz termal tesiste tatil yapmak için devre mülk hakkınızı, adı geçen tesisteki bir devre mülk sahibi ile takas edebilir, yeni bir termal hak satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden satın alabileceğiniz, kiralayabileceğiniz ve takas edebileceğiniz termal tesisleri de görüntüleme imkânınız var.

Ayrıca, mevsimlere göre de termal tesis seçme olanağı buluyorsunuz!

Hemen termalleri keşfetmeye başlayın!